Spółki


W celu spełnienia potrzeb rynku i klientów firma NEU-JKF wciągu wielu lat swojego istnienia powołała do życia wiele spółek zależnych. Nasze spółki zależne działają na swoich macierzystych rynkach jako niezależne podmioty gospodarcze współpracując równocześnie z pozostałymi spółkami wchodzącymi w skład grupy NEU-JKF. Dzięki temu cała grupa dysponuje bezcennym efektem synergii, który przekłada się na zapewnienie ciągłego rozwoju i 100% orientację na rynek.
 

NEU-JKF Sp. z o.o., Polska

NEU-JKF została założona w Wolsztynie w 1997, ok 70 km na południe od Poznania. Zadaniem spółki zależnej jest produkcja i dostarczanie części i procesów dla przemysłu w Polsce. Szeroka gama produktów, na którą składają się kanały wentylacyjne, wentylatory oraz filtry jest dostarczana dla różnych branż przemysłowych w całej Polsce. Oferta naszych produktów zapewnia wiele możliwości i korzyści dla już istniejących lub nowych klientów. NEU-JKF sprzedaje swoje produkty bezpośrednio dla klientów końcowych poprzez regularną współpracę z partnerami i sprzedawcami. W swojej ofercie posiada kanały wentylacyjne 1 mm i zapewnia niezawodne terminy dostaw całej gamy produktów. Nowoczesne obiekty produkcyjne NEU-JKF oferują klientom wysoką, jednakową jakość oraz krótkie terminy dostaw.

 

NEU JKF Sdn. Bhd., Malaysia

NEU JKF Malaysia została założona w Seremban w 1995, ok 70 km na południe od Kuala Lumpur. Zadaniem spółki zależnej jest produkcja i dostarczanie części i procesów dla przemysłu w Południowo-Wschodniej Azji, Nowej Zelandii i Australii. Szeroka gama produktów, na którą składają się kanały wentylacyjne, wentylatory oraz filtry jest dostarczana dla różnych branż przemysłowych w całym regionie. Oferta naszych produktów zapewnia wiele możliwości i korzyści dla już istniejących lub nowych klientów. NEU JKF Malaysia sprzedaje swoje produkty poprzez rozległą sieć sprzedawców zapewniających użytkownikom końcowym niezawodny serwis i krótkie terminy dostaw. Spółka dysponuje swoimi zapasami produktów NEU JKF oraz siecią kilku sprzedawców w celu zapewnienia krótkich terminów dostaw na rynki lokalne. Obiekty produkcyjne NEU JKF Malaysia oferują klientom wysoką, jednakową jakość oraz krótkie terminy dostaw.

 

JKF Solutions Pte. Ltd., Singapur

JKF Solutions została założona w Singapurze w 1999 roku. JKF Solutions dostarcza kompleksowe procesy, instalacje wyciągowe dla pomieszczeń i instalacje filtrujące – w razie potrzeby z kompletną obsługą serwisową. Wszystkie rozwiązania są oparte na jakości, niezawodności i konkurencyjnych cenach. Dla spełnienia wzrastających wymagań środowiskowych i nowoczesnych procesów produkcyjnych produkty posiadają najwyższą jakość technologiczną, odkąd procesowe instalacje wentylacyjne „starej daty” nie stanowią wystarczających rozwiązań. JKF Solutions dysponuje wysoką liczbą referencji dotyczących zrealizowanych projektów, na które składała się instalacja wydajnych, niezawodnych i elastycznych procesowych instalacji wentylacyjnych. Podstawową zasadą jest tworzenie rozwiązań środowiskowych spełniających zarówno warunki ekonomiczne jak i środowiskowe.