JKF i przemysł metalowy

Razem z siecią dealerów, sprzedawców hurtowych i generalnych wykonawców z całego świata firma JKF stanowi gwarancję prawidłowego rozwiązania dla każdego procesu odpylania w przemyśle metalowym.

 

Nasza sieć dealerów, sprzedawców hurtowych i generalnych wykonawców stanowi część naszej siły. Razem jesteśmy odpowiedzialni za ponad 375 instalacji w przemyśle metalowym. Jako partnerzy kooperacyjni są oni tacy sami jak my – są oddani czystemu powietrzu i posiadają rozległą wiedzę o warunkach lokalnych. Większość z nich posiada długotrwałe relacje z JKF i codziennie polega na naszym doświadczeniu, rzeczoznawstwie i wiedzy technologicznej. W wyniku połączenia naszych produktów z ich wiedzą, nasi klienci otrzymują optymalne rozwiązanie pod kątem środowiskowym, technicznym i ekonomicznym.

Tym samym prosimy o kontakt z JKF w celu uzyskania więcej informacji o naszych referencjach w przemyśle metalowym. Wystarczy wypełnić poniższy formularz. Gdy dowiemy się więcej o Państwa firmie, będzie nam łatwiej skierować Państwa do jednego lub więcej naszych kooperantów dopasowanych do Państwa potrzeb i wymagań.

Po otrzymaniu Państwa żądania, postaramy się skontaktować w możliwie jak najkrótszym terminie.

Tak, proszę! Chciałbym uzyskać referencje