Zostań dealerem i bierz udział w wielu programach

Jako dealer będziesz posiadać dostęp do szerokiej gamy programów oferujących najlepsze rozwiązania na rynku


Przez wszystkie lata swojej działalności firma NEU-JKF zbudowała dużą sieć oficjalnych dealerów, producentów maszyn i sprzedawców hurtowych działających na całym świecie. Nieustannie poszerzamy swój asortyment, w związku z czym mamy miejsce również dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy jesteś dealerem, producentem, sprzedawcą detalicznym, gwarantujemy atrakcyjną i unikalną gamę produktów spełniających wymagania prawne odnośnie wentylacji i przyjaznych dla środowiska warunków pracy.

Stanowiąc część NEU-JKF będziesz miał kontakt z refionalnym Przedstawicielem handlowym zapewniającym nieustanne wsparcie i serwis. Dzięki regionalnemu Przedstawicielowi handlowemu będziesz posiadać dostęp również do naszego działu rozwojowego odpowiedzialnego za opracowywanie i optymalizowanie naszych produktów. Regionalny Przedstawiciel handlowy, który definiuje umowę współpracy z Tobą, jest codziennie wspierany przez wewnętrzne centrum obsługi klienta, które odpowiada za obsługę produktów kupowanych przez Ciebie. Jest centrum obsługi klienta, które rejestruje Twoje zamówienia i zapewnia, że wszystkie dostawy zostaną zrealizowane zgodnie z zamówieniem.

Wypełnij formularz i wyślij go – następnie skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia bardziej szczegółowej umowy odnośnie tego, jak stać się częścią sieci dealerów NEU-JKF. 

 

Yes, please! I would like to be contacted