Używamy plików cookies

Ta strona internetowa używa plików cookies w celu zapamiętania Twoich ustawień, zbierania informacji statystycznych i zapewnienia reklam odpowiednich dla Ciebie. Te informacje są udostępniane stronom trzecim.

Dowiedz się więcej

Zgadzam się

Other industries

Kompletna gama produktów przekładających się na zysk

Produkty oferowane przez JKF zawierają filtry, worki do filtrów, kanały wentylacyjne ze stali nierdzewnej, cyklony, zawory obrotowe, standardowe kanały wentylacyjne, produkty specjalne oraz akcesoria, z których wszystkie są używane w procesowych systemach odpylających.
Wszystkie produkty są dokładnie selekcjonowane w celu spełnienia potrzeb i wymagań naszych klientów; jesteśmy w stanie dostarczać zarówno małe, jak i duże rozwiązania po cenach dopasowanych do wymagań klienta.
Wspólnym mianownikiem wszystkich naszych klientów jest bezpieczeństwo, środowisko, ograniczenie hałasu, wydajność, skuteczność, zmniejszenie kosztów i zużycia energii.
Nasze rozwiązania zapewniają konkurencyjne okresy spłaty kosztów inwestycji, dzięki czemu posiadają korzystny wpływ na zyskowność firmy.
Ponadto wszystkie nasze produkty są projektowane w sposób, że mogą być używane nie tylko z rozwiązaniami JKF, ale również z systemami innych producentów.
JKF dostarcza dokumentację dla większości procesów i produktów zgodną z różnorodnymi certyfikacjami ISO.